Attendees With Unknown Year
Grimont, Tim McDowell, Manny Miller, Joan (Burchetta) Miller, John, C. Miller, David, Ferris Miller, Richard Moshier, David and Eleanor Murda, Bruce Murphy, Harold Pataki, Margaret Poritzky, Bernard, DDS Squires, Raymond Stollman, Linda and Ray Strang, Marie (Anastasi) Thomas, Leila, R. Thornell, Robert, E. Wilkins, Darrin
Teachers Cook, Larry Garcia-Hunt, Doll Gordon, Edna Griest, Michael Helbraun, Muriel (Seid) Jackson, Ruth (Sackalinski) Jackson, Richard, E., Commissioner Pisani, Catherine Schwartz, Rudy (58-62) Testa, John Woodward, Dave ("Coach")
1924 Dengler, Gertrude
1926 Gordon, Edna Williams, Meribel (Winters)
1929 Horton, Philip Murden, Betty
1930 Frederick, Clara (Kavana) Lapolla, Kathryn (Dziadik) Pisani, Edwin, B.
1932 Cunningham, Tom, Sr. Sweet, Barbara, F.
1933 Donohue, Anita (Lavin) Pisanello, Rose (Gallucci) Richards, Cliff, E. Turrone, Peter
1934 Barry, Dorothy Donohue, Vincent Kohut, John (Jinx) Murden, Marge Panzanaro, Louis, Sr. Pugliese, Faust Seccor, Irene
1935 Giacomantonio, Noel (Dennin) Tapley, Melvin
1936 Brunelle, Theresa Eagan, Patricia (Dziadik) Hersh, Ruth (Weinger) Hill-Tandy, Rosalind (Wessells) Jessup, Irma (Elsemore) Nutt, Carmela (Cococcia)
1937 Denike, J.E. Dyckman, Ruth (Duff) Moshier, Kathleen
1938 Anderson, Josephine (Menga) Bell, Sheldon Grune, Charles Hayes, Lillibelle (Hazelton) Kansky, Anne (Torpy) Lough, Francis Mazzocco, Catherine Mitchell, Eva, C. Pascale, Salvatore Schuster, Agnes (Brunelle) Segnit, Dorothy
1939 Brenner, Anne (Schroeder) Cottrell, Harold, S. Hughes, Roma Spinola, Louise Vanderwerker, Dorothy (Jones)
1940 Bittal, Walter, Sr. Brewer, Morris, W. D’Angelo, Geraldine (Marallo) Galati, Frank Gale, Howard Rodney Karpf, Jean Levine, Harold McCaffrey, Richard, W. Pelaccio, George, J. Powers, Milton, J. Stevens, William, C. Strosser, George Uva, Mercedes (Menga)
1941 Blanco, Aileen, J. Bora, Douglas, A., Sr. Camp, Marye, A. (Gallucci) Costable, Hannah, M. Dimilia, Eleanor (Dziadik) Miller, Thomas, J. Robertson, Phyllis (Denike) Smith, Louise, M. Turrone, Madeline (Thornell) Walsh, Donald
1942 Arnold, Jeanette (Dziadik) Barger, Russell Beisser, Edna (Cooper) Burns, John Cottrell, Muriel (Lough) Dugan, Richard, A. Ewing, Priscilla Fowler, George, H. Gale, Claire (Powers) Z Gurdineer, Selden Herring, Eleanor (Kurzhals) Jaffe, Edith (Lustbader) Jennings, Virginia Katzoff, Gertrude (Burger) Kouri, Mary Ann Line, Arthur, D. Mandel, Natalie (Bensky) Martens, Robert Miller, Vivian (Carroll) Nolan, Audrey (Kelly) Palmer, Genevieve (Galati) Pierz, Sylvia Robbins, Margaret (Travis) Seaboldt, Russell, Sr. Zuccari, Bianca (Moro)
1943 Balluff, Jeanette (Gordineer) Berry, Wesley Gaudinier, Rose (Boniello) Gibbs, Fran (Schneps) Lancaster, John Langsam, Elaine (Cohn) Larese, Gloria Leitner, Shirley (Bensky) Long, Mercedes (Delvallie) Martin, Mary (McGee) Martini, Genevieve (Cococcia) McKeon, Amelia (Lavin) Moro, Thomas Owens, Irene (Ravase) Percoulis, Althea (Chase) Smith, Betty (Fuller) Snowden, John, III Strosser, Robert Weinger, Lucille (Reibach) Weinger, David, W.
1944 Bagli, Dorothy (Lalli) Bottos, Estelle (DeGolyer) Calabrese, Michael, V. Cothren, Audrey (Galati) Creamer, Kenneth Duggan, Elsie Virginia (Gordineer) Esposito, Janet (Cole) Farrey, Helene (D'Onofrio) Gordineer, Dorothy Klaus, Linda (Colangelo) Mathews, Jean, Ph.D. Murden, Gladys Panzanaro, Regina (Hayes) Rosch, Lorraine (Hunt) Salvatore, Joan (Conklin) Seekins, Chester Sewalk, Joan Womble, Nolan, E.
1945 Antunes, Anthony Bennett, June (Shelly) Brown, Frances (Finnegan) Duncombe, Richard, F. Ferrieri, Alfred, J. Ferrieri, Elizabeth (Priore) Flood, Robert Gordon, Shirley (Schragis) Kelleher, Joseph Leitner, Milton Marallo, Jerry Marallo, Donald McGuirk, John, D. Mullin, Susanna (Martin) Musto, Hugo O'Hare, John Petrone, Mary (McCormack) Petrone, Paul, J. Pomeroy, Carol (Young) Queen, Marion Ruf Jacqueline (Wood) Schutte, Kathleen (Moynahan) Sekel, Dorothy (Hayes) Simpson, Mary (Stevens) Vitale, Rose Whalen, Arlette Womble, Dorothy (Brewer)
1946 Brittis, Catherine (Gallo) Creamer, Ann (Carstens) DeCrenza, Geraldine Dwyer, Diana (Buchanan) Eberle, George Fowler, Dorothy (Lockwood) Goldstein, Bill and Betty Jane Jenkins, Priscilla (Jackson) Keon, Margaret, A. Line, jean (Wilcox) Nardone, Ralph Pisani, Rose Poritzky, Herman Rispoli, Lois (Denike) Sloat, James Stolley, Margaret (Moynahan)
1947 Baumgardner, Elizabeth (Delamater) Baxter, Theresa (Schruefer) Bittal, Margaret Bloom, Bernard, L. Leardi, John McIntyre, Elizabeth (Kekacs) Murphy, Marilyn (Booth) Portes, Joseph Sloat, Joan (McLaughlin) Smeriglio, Kathleen Snowden, Althea Weinger, Stuart, L.
1948 Agosta, Angelo, J., Sr. Anderson, William Baxter, Robert Bazzo, Mary (Salvatore) Beres, Mary (Yocom) Bianco, Fred Birdas, MaryAnn Calabrese, MaryLou (Strumke) Cococcia, Eleanor, L. DiDio, Frank Feldman, Sandy Flood, Florence (Anderson) Flood, George W. Gage, Margaret (Wilson) Gallo, Louise (Laurelli) Gallo, Anthony Irving, Edna (Delamater) Isabella, Joseph Isabella, Ruth (Lockwood) Koch, Norma (Rundle) Manning, Lorraine (Devine) McGlynn, Edith Mercatante, Marilyn (Duncan) Mitch, Anna Newman, Ben Nohai, Virginia (Chefalo) Rod, Elaine (Utter) Strang, Robert
1949 Agid, Howard, L. Ash, Carrie (Brescia) Ball, Ruth Benkis, Edwin Chase, Priscilla (Gordinier) Chefalo, Thomas Conklin, Constance (Chichitano) Daletto, Pasquale Finnerty, Bea (Antunes) Fleitz, James Gilbert, Don Gordineer, Lawrence Hartmann, William Hayes, Joan (Wood) Knickerbocker, Edwin Koverda, Frederick Miozzi, John, M. Mohlsick, Peter, J. Pappas, Chris Petrillo, Vincent, A. Rosenbaum, Lester Schwartz, Philip, J. Shaw, Kenneth Shaw, Regina (Shutt) Stinson, Mary Isabel (Line) Treadwell, Ralph (Buddy) Tropiano, Natalie (Colangelo) Turner, Maureen (Hughes) Zaia, Lorna, B.
1950 Agosta, Sam Birdas, Mary Cococcia, Ron Cookson, Elise (Dallemagne) Dorsey, Jerome "Skippy" Dupilka, Hazel (Frost) Ellenbogen, Barbara (Bensky) Engel, Hale Heady, Margaret (Stottlar) Kehn, Theodore, R. Kelleher, Alice (Rottenberg) Kuney, Carole Lough, Dorothy (Feltman) Macpherson, Gordon Mastranunzio, Tina (Chefalo) Schneps, Norton Silvey, Audrey, P. Sullivan, Owen Vickrey, Barbara (Laurell) Vogt, Richard, T. Weeks, Nancy (Horton) Weinger, Eugene Wilson, Frank
1951 Burns, Ed Dolan, John Jacobs, Albert Koverda, Marguerite (Hughes) Mahon, Jim Moynahan, John Moynahan, Patricia (Buchanan) Nardone, Michael Ott, Victor Page, Ruth (Marks) Pilling, Susanne (Mohlsick) Sacco, Catherine Snowden, George, B. Straub, Robert, L. Timcoe, Michael Volkman, Charles Weeks, Arthur "Doug" Wilkins, Frederick Wilkins, Gloria (Chase)
1952 Baisley, Calvin Baisley, Dolores (Dorsey) Barthelmes, Joe Blanco, Rita (Varella) Boniello, Fred Burchetta, Edward, M. Chefalo, Nancy (Tomassio) Cox, Theodora (Stephi) DiPierdomenico, Rosemarie (Pulice) Dorsey, Janemarie (Meyer) Gordon, Barry Heller, Jean (Bauer) Hintze, Joan Horton, Tory Kessler, Ardeth King, John Kling, Marcia (Williams) Matthews, Natalie (Mancini) Messenger, Rae (Schragis) Pelaia, Ralph Salicco, Jackie (Acker) Simpson, Virginia (Feltman) Timcoe, Barbara (LeGrand) Tompkins, Robert Tompkins, Meredith (Duncan) Weinger, Shirley (Scott) Wood, Russell, T.
|
1953 Addotta, Joanne (Andersen) Anstett, Marie (Nardone) Badger, Charles, R. Burke, Charles, A. Carroll, Jean Colao, Gene Conklin, Ernest, A. Connors, Carolyn (Vogel) Dolan, Laurie (Rinaldi) Donahue Alfred J, Giarrusso, Jean (Schablein) Hennessy, John Garry Howles, Bob Ireland, Dorothy (Lynch) Johnson, Beverly (Vogel) Keimig, Phillip Lois, Eugene Lois, Ellen (Markham) Mahon, Frances (Kleinbaum) Marcus, Mari-Estelle (Pelaia) Maynard, Dory Miozzi, Joan (Lynch) Ott, Kathryn (Mooney) Powell, Ruth (Busch) Reid, Anja Sacco, Lugina Sprake, Marilyn (Mohlsick) Stein, Joan (Jensen) Wesler, Dorothy (Bensky) Wheat, James and Florence Wood, Marge Wood, Mary (Martin)
1954 Belotti, Betty (Howell) Burke, Frances (Serino) Butler, Betty (DeRosa) Eagens, James Galati, John Gleba, Rich Horton, David Martin, George, J. t Risoli, Barbara (Chefalo) Risoli, Alex (Bud) Scalzo, Richard Shaw, Margaret (Duarte) Simmonds, Robert Smith, Lyman Squires, Jean (Marallo) Wessells, Elsie Wilson, Joseph Wood, George Wood, Gary
1955 Anastasi, Joseph Barry, Theresa (Lucy) (Alimonti) Bergman, Brenda (Buchanan) Boniello, Joe, Sr. Boniello, Mary (Horan) Burchetta, Catherine (Tarantino) Chefalo, Joe Croft, Marie (Fassnacht) Hayes, Pat Heady, Jacqueline (Nast) Hennessy, Gordon Johannsen, Fred Matero, Andrea (Colangelo) Miller, Jo-Ann (Peacock) Miller, Maureen (Lyon) Nardone, Trudy (Young) Nowak, Robert Rodak, Michael Scalzo, Dorothy (Lassiter) Simmonds, Ida (King) Small, Barbara (Travis) Straub, Donald Strumke, William Varella, Dolores Wessells, Howard Wilson, Bob
1956 Baisley, Karl P. Callahan, Barbara (McCutchen) Field, Jim Giardina, Betty (Duhan) Gleba, Ronald Gleba, Cathie (Gordon) Hastede, Carole (Simon) Hockman, Carol (Cutbill) Jamison, Kenneth Laird, Ron Laird, Don Lee, Margaret McGuire, James Muller, Gladys Odell, Arnold Pelaia, Loretta (Hoffman) Roberts, John Sesow, Deb (Clinton) Thompson, Olave Trent, Marilyn Washburn, Kenneth
1957 Baisley, Eileen (Smith) Baisley, Richard, J. Barthlemes, Robert Bensky Leonard Caruso, Michael Duryea, Jeanene (Armstrong) Eagens, Marie (Antunes) Grace, Virginia Hayes, Elaine (LaFontaine) Hennessy, Peggy (Johannsen) Jervis, Orlando (Gray) Larson, Rose (Marks) Odell, Barbara (Astrab) Poritzky, Sandy Portes, Terry (Gilbert) Rutigliano, Judith (Turner) Shields, Thomas, J. Snowden, Marlinda (Purdy) Turner, Harold Valentine, Marie (Travis) Vitolo, Albert, C. Waldron, Margaret
1958 Augustowski, Leon Conklin, Margaret Ann (McKeon) Feltman, Kenneth Higgins, Bill Horn, Linda (Donohue) Jackson, Roslyn (Ackinson) Monroe, June (Conklin) Rohr, Dian (McCaffrey) Schablein, Jerry Schroeder, Norma, J. Stein, Beverly (Bowman) Turner, Jean (Chick) Wilson, John
1959 Alterio, Joseph Anderson, Donna (Turner) Baumann, Michael Brown, Reginald, D. Carrao, Gus Cartisano, Mike Dobson, Joanne (Abele) Dorsey, Thomas Guzi, Cathy (Moran) Janicek, Pat (Pascale) Lee, JoAnne (Futrell) Loos, Valerie (Blauvelt) Marazino, Joseph McCaffrey, Noel Minard, Amelia (Conklin) Nitkin, Phyllis (Skolsky) Pataki, Louis Perry, Carol (Scalzo) Rubenfeld, Louis Shields, William Wilson, Eleanor (Travis) Wilson, Carol (Travis) Ziegler, Edward, L.
1960 Baisley, Doris (Jamieson) Biersack, Fred, P. Brown, Jo-Ann (Nohai) Christmas, Rose (Micucci) Donohue, Frank Ganeles, Mark Homes, Myra (Turner) Kendall, Noel Kisslinger, John Matson, John, Dr. McGinn, Carol Miller, Bill Panetta, Virginia (Stuck) Rossi, A. Charles Venezia, Palma
1961 Anderson, Stephen Bennett, Rich, Sr. Bolden, Charles Boyle, Philip Buckton, William DiNizo, Michele (Donohue) Fisher, Margaret (Baisley) Fleischer, Doris (Simon) Gioacchini, Pete Knizeski, Betsy (Kavana) Kreutzberg, lane (Mason) Lapolla, Michael Lapolla, Susan (Larkin) Ohlmann, Priscilla(Frederick) Pisanello, Pasquale Roberts, Lynne Roberts, Paulette (Mastranunzio) Rossi, Mary (Donohue) Sidelnik, Cathrine (Martin) Siemering, Carol (Shields) Tice, Susan (McCutchen) 3d Williams, Constance
1962 Belotti, Michael Brown, Elinor (Pugliese) Carvalho, Andrew Cioffi, Rosemary De Noris, Michael Donohue, Carol (Acker) Endlich, Stan Fisher, Albert, A. Grace, Tom Guzy, Joan (Helbraun) Haddad, Anna (Caruso) Higgins, Elaine (Rohr) Johnson, Saundra (Greene) Lane, Adrienne Maass, David Mandell, Deanna (Bell) McMahon, Charlotte (Schmidt) Murden, David, W. Osyczka, Michael Piehler, Barbara (Higgins) Robillard, Betty Ann Rubin, Deanne Scuccimarra, David Shiels, Patricia (O'Toole) Wessells, David, E. Ziegler, Nancy (Shields)
1963 Bentley, Kurt, E. Boyle, Barbara (Gasparro) Brown, Patricia (Collins) Clarke, Karen, J. (Hill) Clerici, Charles Cunane, Joselle Dabbs, Thomas, Jr. DeCrenza, Cathy (Cioffi) Gonsalves, Ken and Anne Green, Beverly (Small) Heitman, Sharon (Smith) Henning, Mary Lou (Acker) Jackson, Richard, E., Jr., Commissioner Lois, Robert, Dr. McConnell, Robert O'Connor, Mary (Christmas) Oscarson, Marcia (Booth) Panzanaro, Lou, Jr. Pascale, Marjorie Roy, Gloria (DeRonda) Schablein, Marie (Pastore) Schumacker, Barbara (McCoy) Wessells, Lynett (Robbins)
1964 Ball, Paul Timothy Ball, MaryAnn Berry, Raymond Bischoff, John Brewer Collier, Diane (Cronk) Clark, Karen Cowan, Rose (Murawski) Elsemore, Herbert James Gilbon, Leonard Gillen, Kathy (Eichler) Hayes, Edward Hickey, James Lapolla, Francis LaPolla, Jacqueline (Lent) Lapping, Michael, M. Levitz, Barbara (Gibbs) Loughran, Diane McDowell, Mary Francys Morabito, John Murden, Chrissie O'Toole, Frances (Amato) Pisanello, Diane (Wyatt) Santos, Michael Viola, Robert Wiand, William, J
1965 Andersen, Victor Bailey, Marsha (Gory) Banks, John Blaze, Sanford Bondra, Stephen Bondra, Elaine, J. Cacace, Carl Cancredi, Patricia (Acker) Carbone, Jim Carpenter, Barbara (Booth) Dabbs, Joan (Sewalk) DeLuca, Renata Dempsey, Robert Fetzer, Gary Fox, Gail (Deitz) Gilbon, Rachael (Cignarale) Gorman, JoEllen (Czinke) Griest, Frances (Kalata) Heady, George Lange, Patricia (Reynolds) Martin, Jim Merritt, Stephanie (Bondra) Montaguino, Patricia (Patterson) Morabito, Joan (Gordon) Osyczka, Kris Pascale, George Potvin, Fran (DiTerrlizzi) Schablein, John Schmitt, Richard Schuka, Edward Seifert, Louis, H. Smolin, Lewis Vesce, Vincent Winston, Barbara Woodruff, Joan
1966 Alten, Victor Blank, Diane (O'Connor) Choma, Edward, G. Eichler, Howie Fitzgerald, Patrick Hogan, Nora Jackson, Kenneth, L. Jones, Pam (Irwin) Laboda, Peter Mason, James McConnell, Barbara (Swansen) Rubenfeld, Mike Scuccimarra, Thomas Strosser, Pam Tedesco, Georgia (Kerasiotes) Winston, Ann (Boyle)
1967 Amato, Carl, M. Berry, Kathy (Panzanaro) Bonavist, Diane Buchanan, Peter Cothren, Jack DiDio, Fred, J., Jr. Edson, Elly (Caseria) Fitzgerald, Mike Kohut, James Kropf, Norman Leardi, Connie O'Connor, Michael O'Toole, Barent Panzanaro, Sharon (Skinner) Reynolds, Bill Savage, Elaine Scuccimarra, Barbara (Kneues) Sewalk, James, C. Smith, Barbara Vesce, Patti (Swansen) Volpe, Lorenzo
1968 Agosta, John Brown, Ted Carter, Jerry (Overby) Cattuti, Joseph Donigan, Darlene (Gilmartin) Gillen, Elizabeth Glenn, Terry (Deitz) Gory-Rodriguez, Hilda Heady, Monika Hickey, Linda Jones, Audrey (Smith) Lass, Pamela (Herring) Mackay, Steve Marchewka, Dolores (DeLuca) Quas, Luciano Rezckalla, Carolyn (Mastranunzio) Rodino, Ronald Schmitt, Kathleen (Swansen) Scolaro, Donna Smith, Maxine (Morrison) Smith, Norman Thomas, Bill Thomas, Helen (Emery) Treptow, Larry Wohlstein, Kerry
|
1969 Brophy, John, D. Brown, Marilyn (Nappi) Cianci, Domenick Dolacky, Robin (Eichner) Dwyer, Veronica Dyckman, Warren Eve, Jim Hickey, Dr. Joseph Holderman, Jonathan Kerasiotes, Barbara Kuritzky, Alan MacLennan, Don "Spanky" MacLennan, Alice (Klarl) Macpherson, T. Creighton McIntyre, Kevin Mooney-Colino, Patricia Moro, Patricia Neidhardt, Gary Nissen, David Overby, Enolia Powrie, Mary Ellen Rodino, Betsy Rundle, Jeffrey Schuka, Carmen (Torres) Schuka, Stanley Spinn, William Torres, Elaine (Gaudinier) White, William Zawacki, Ellen (Reynolds)
1970 Agosta, Barbara (Praino) Biscoff, Martin Catalino, Betty Anne Cunningham, Mike Diamond, Laura (Semlear) Duquette, Jim Eve, Denise Farrey, Tim Fogg,Frances Fullenweider, Will Guzman, Margaret (Stuck) LaBoda, Richard LaWare, Susan Matos, Laureen (Deer) McGurty, John, A., Jr. Miller, Robert, A. Moschiano, Douglas Overby, Charlye Owens, Fran Pagano, Nancy Palmietto-Komlos, Mary Jane Pintassilgo, Cecilia Pisani, Cathy Reed, Robert, W. Risco, Rick Roberts, Charles Rubenfeld, Bob Russo, Debi (Pacia) Scully, Roxanne (Bottos) Seewald, Marlene (Rosoffi) Treptow, JoAnn (McGuirk) Valera, Louise (Siniscalchi) Varricchio, Jill
1971 Agosta, James Banks, Deirdre Bentley, Keith David Capicotto, Emanuel Cattuti, Laura (Templeton) Coons, Cory DeLuca, Anthony DeLuca, Linda Diamons, Laura (Semlear) Eichler, Debbie (Clark) Fraser, Michele Herring, Bruce Kerasiotes, James, J. LaBoda, Patricia (Mickle) Mack, Susan (Godbee) Mason, John, McIntyre, Bill McNair, Onetta Neidhardt, Carl Percoulis, Chris Quas, Tony Reed, Patricia (Lynch) Risco, Barbara (Birdas) Sekel, Andrew, Jr. Simon, George Tidler, Linda (Ciccone) Vesce, John, Jr, Vogt, Elizabeth, A. Watson, Michael Wise, Sharon Woodward, Charlotte
1972 Allen, Cheryl Blair, Maureen Blue, Sylvester Calabrese, Chris Cianci, Regina DeChristopher, Mary Gallo, Patricia (McKeon) Gasbarra, Rosemarie Gasbarra, Domenica Goldsand, Robin Hankins, LeRoy Leslie, Alex Macpherson, Marion (Vogt) Malaspina, Vincent, J. Mastranunzio, Frank McNair, Merrell Neidhardt, Roberta (Morley) Pryor, Rose (Hickey) Pryor, Kenny Recker, Mary Alice (Creamer) Rose, Linda (Ericsen) Rosoff, Michael Sewalk, John "Jack" Urbanowicz, Karen (Hard) Voss, Jeanette
1973 Amodeo, John, A. Bristol, Kathleen (Leonard) Cioffi, Kathleen (McGuigan) Cioffi, Patrick Davis, Ruth Gordon, Pam Grogan, Judy (Gerstner) Grogan, Pat Herring, Arlene (Duplika) Humphrey, Mary Ellen (Martini) Lancaster, Tom Langert, Mary (Palmiotto) Nardone, Marie (Swansen) Neff, Kathy (Hayes) Pagano, Katherine Pollard, Nanette Powles, Peter, E. Ritter, Diana (Jones) Schmidt, Bill Shulman, Robert Stasio, Lucy (Greenburg) Van Scoy, Sandra (Gile) Williams, Jacqueline (Camper) Woodward, Matthew
1974 Brophy, Michael, E. Calabrese, Denise (Bovich) Claxton, Drew D'Onofrio, Michael DeChristopher, Charlene Lancaster, Alberta (Zanzarella) Maxey, Vivian Mueller, Louise (Sinzer) Perricelli, Gerry (Mason) Ritter, Larry Maurice Simon, Maria (Spinola) Urbanowicz, Joseph
1975 Allen, John Amato, Anthony Avery, Cindy Baisley, Daryl Berry, Earl, T. Bovich, John Bovich, Maureen (Burns) Catalina Frank Dasecke, Gary Finnigan, Kate Gerstner, Tim Hintze, Lisa Jordan, Belden Kelly, John, Mayor McGuirk, Margaret Morey, James Olsen, Maureen (Powell) Reid, Melissa, D. Sewalk, Holly Tallerico, Christine (Bittal) Vanca, Rosemarie (Gasbarra) Vangelder, Julie (Sewalk) Winston, Carolyn Zotto, Elizabeth (Palumbo)
1976 Beattie, Darlene Blaich, Vicki Darby, Geraldine (Dupilka) Duffy, Michael Gilleo, Ruth (Greenburg) Kontos, Lisa Ann Liuzzo, Susan (Gerstner) Love, Charles McDonald, Lori (Blackman) Oglesby, Cleveland, Jr. Ryan, Mary Ellen Ryan, Patricia Ryan, Robert Testa, John Velez, Francisco Volpe, Joseph Wilson, Louisa (Overby) Wilson, Gail (Overby) T
1977 Badger, Fred Beattie, Denise Bisceglia, Susan (Strang) Booth, Marianne Davis, Vicky (Urbanowicz) DeChristopher, Joe (Dixie) McGuirk, Darlene Presti, Lori (Percoulis) Santos, Nestor Sheridan, Susan (Salicco) Volpe, Domenic
1978 Amdur, Shawn Barette, Jeannie (Minard) Blackall, Mary (Volpe) Bostic, Susan Broadway, Ywanda, G. Bruno, Maria Cozolino, Karen (Gerstner) Jackson, Lisa Kirkpatrick, William Moro, Matt Overby, Audrey Salicco, Marilu Sampson, Vincent Simpson, Christine (Barnett) Tallerico, Paul Turner, Timothy Zanfardino, Brenda (Dunnigan)
1979 Agosta, Jay, N. Alvord, Lisa (Johnson) Dwyer, Jean (Olsen) Fontino, Anastasia Johnson, Janet (Sewalk) Kaba, Betty (Cirino) Lee, Karen Leonard, Robin (English) Maxey, Stanley Reid, Julie Valenzuela, Marilyn (English)
1980 Bauer, Jeffrey Bauer, Elizabeth (Wowtschuk) Bavolack, Suzette (DuPilka) Bianco, Fred, J. Boeck, Sharon (Mannes) Boniello, Jeffrey Cammarata, Lucas Condolora, Laura (Rittmeyer) Cordes, Mike DeChristopher, Terri Ellyn, Terri (Franciosa) Freda, Richard Gordon, Vera Herritt, Cynthia (Woodward) Hopkins-Walmsley, Victoria Kelly, Mona (Khouri) Kroohs, Dwayne Marquez, Carmen Odell, Regina (Wisker) Pollak, Kathleen (Raguso) Porter, Jack Powles, Dana Sampson, Martha (Bracken) Shulman, Janice (Sewalk) Thompson, Alison (Tapley) VanRoss, Alyson Volpe, Maryann (Shubert) Zanotti, Robert
1981 Agosta, George Badger, Karyn (Truc) Bruno, Jaime Davis, Franklin DeChristopher, Janene (Sewalk) Gambino, James King, Karyn (Kinane) Lachapelle, Betsy (Schulman) Pironti, Mary (Leonard) Sampson, Martha (Bracken) Spry, Helene Taylor, Melissa, E. Wright, Susan (Fisher)
1982 Agosta, Maryanne (Lennox) Boniello, Joanne Powles, Jacqueline (Kerr) Scott, Norma Wakefield, Jody (Sewalk)
1983 Bristol, Kevin Fisher, Cynthia Gaetano, Krista Goscinski, Joe Love, Alan, Jr. Malaspina, Cheryl (McIntyre) Perdue, Melissa (Lee) Scott, Todd Volpe, John, A. White-Cevasco, Bridget Wiggins, Bryan
1984 Boniello, Erica (Russell) Inch, Maria (Queen) Margiotta, Amy (Bianco)
1985 Giordano, Vincent Jensen, Pam Johnson, Phillip Walter Keane, Patricia (Dowd) Lively, Carol (Olsen) Sewalk, Joyce Velez, Nina
1986 Czibur, Michelle (Gilbon)
1987 Boniello, Jennifer, S. Love, Jessica (Sewalk) Percoulis, Wendy Sewalk, Joyann
1988 Chase, Teresa Overby, Patrick
1989 Lapolla, Vanessa (Grice) Wiggins, Amy
1990 Lapolla, David
1991 Minard, Christina Wheeler, Brad
1992 Bonilla, Marquee Gilbon, Melissa Payne, Nada Travis, Tina Wheeler, Kimberly ("K.C.") (Gilbon)
1993 Velez, Doris Jean
1996 Maynard, Richard
1998 Carter, Jemylah Strosser, Kristen
2000 Bischoff, Christine
|